Zakończyła się druga edycja konferencji CII India Europe Business and Sustainability Conclave, podczas której dr Judyta Latymowicz reprezentowała LEGALLY.SMART jako członkini polskiej delegacji w Indiach. Na wydarzeniu, Judyta wystąpiła również w roli prelegentki w trakcie sesji 'Skilling Human Resources for an Inter-Connected World’.

Dodatkowym polskim akcentem w trakcie wydarzenia był również odbywający się Poland Roundtable. Celem konklawe było nie tylko przedstawienie bieżących trendów biznesowych, lecz także skupienie się na jego zrównoważonym rozwoju oraz przedstawienie perspektyw, priorytetów i wyzwań dla przedsiębiorstw w Indiach i Europie.

Dzięki udziale w konklawe mieliśmy okazję zgłębić różnice i podobieństwa oraz szukać dróg do osiągnięcia zrównoważonego rozwoju gospodarczego pomiędzy różnymi kulturami i systemami biznesowymi. Jesteśmy przekonani, że promocja współpracy międzynarodowej, pomiędzy przedstawicielami biznesu z Indii i Europy otworzy nowe perspektywy oraz możliwości wzajemnego wsparcia i rozwoju.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *