Dążenie do zrównoważonego rozwoju m.in. gospodarki energetycznej, strategii stawiającej na kreatywność, otwartość na innowacje i elastyczność oraz szybkie dostosowywanie się do uwarunkowań zewnętrznych i wewnętrznych – to najważniejsze aspekty kryjące się za ideą inteligentnych miast.

A co jeszcze jest dla miast inteligentnych charakterystyczne?

Mieliśmy szansę dokładnie zgłębić tę innowacyjną tematykę, dzięki udziałowi w dziewiątej edycji wydarzenia Smart Cities India expo 2024, które stanowiło kolejny przystanek w naszej podróży służbowej po #Indie! Wydarzenie to jest wizytówką wschodzącej modernizacji i rozwijającego się krajobrazu Indii, prezentuje integrację technologii transformacyjnych z kluczowymi filarami rozwoju miast.

W targach udział wzięło ponad 55 000 odwiedzających z branży, ponad 1200 marek produkcyjnych i firm technologicznych z ponad 40 krajów, 350 startupów i ponad 200 wyższych urzędników państwowych, liderów branży, dyrektorów generalnych Smart City, urbanistów, ambasadorów i interesariuszy z Indii i całego świata. Już nie możemy się doczekać kolejnych równie rozwijających wydarzeń!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *