W minionym tygodniu, mieliśmy okazję uczestniczyć w kilku rozwijających wydarzeniach, organizowanych przez IR Global, organizację, której dumnym członkiem jesteśmy już od prawie 3 lat. Umożliwia nam ona współpracę z partnerami na całym świecie, otwierając przed nami możliwość pomocy naszym klientom na rynkach zagranicznych.

Wśród licznych aktywności umieszczonych w programie znalazły się między innymi sesje online, dyskusje przy okrągłym stole, mające na celu nie tylko poszerzenie horyzontów, ale także intensywną wymianę doświadczeń. W ramach tych rozwijających spotkań mogliśmy możliwość stacjonarnie spotkać się z przedstawicielami firm członkowskich w Warszawie, gdzie każdy podzielił się swoją perspektywą z obszarów swoich specjalizacji.

Cieszymy się, że jesteśmy częścią takich wydarzeń i nie możemy się doczekać dalszej współpracy z naszymi partnerami w ramach IR Global. Wierzymy, że szeroki krąg partnerów na całym świecie przyczyni się do jeszcze lepszego wsparcia naszych klientów w ich globalnych przedsięwzięciach.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *